Her yıl farklı model Sig SAUER Türkiye’nin tek silah temin merkezi olan MKE kurumu tarafından satışa sürülür. Tüm modeller sadece günler içerisinde tükenmektedir. Kısa sürede sıg sauer’in tükenmesi durumu, meraklılarını üzer. Ancak yılın geriye kalan 350 günü Sig SAUER markasına değer katar. Bu marka kısa süre içinde, ruhsat sahiplerinin elinde yüksek oranlarda pirim yapar.

Sig SAUER tüm dünyada diğer marka ve modellere göre daha öne çıkar. Tıpkı bazı araba, saat ya da giyim markalarında olduğu gibi.


Genelde Sig SAUER’in diğer silahlar göz önünde bulundurulduğunda pahalı olduğu düşünülür. Ancak bu proje kapsamında kullanıcısını hayrete düşürecek özel rakamlarla satışa sunulmakta olduğundan, bu projeye özel fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin. (Bazı modellerimizin MKE’de satışa sunulan yerli silahlardan dahi ucuz olduğunu belirtmek isteriz.)


Silah tercihinde, kulaktan dolma veya mantıkla alakası olmayan, gerçeklikten uzak laflara itibar etmeyin. Tercihinizi yaparken bilgi edinmeye çalışın..

AŞAĞIDA BELİRTİLEN FİYATLAR MKE SİVİL SATIŞ FİYATLARI OLUP; BU PROJE KAPSAMINDA, SİLAHINIZI ÇOK DAHA UCUZA ALABİLECEKSİNİZ. ALDIĞINIZ SİLAHIN PİYASA DEĞERİNİN EN AZ KAÇ DOLAR OLDUĞUNU AÇIKLAMAK İÇİN BU TABLO DÜZENLENMİŞTİR.

Hali hazırda MKE baz modellerin standart satış fiyatları

(Devlet Görevlileri Özel Silah Alım Projesinde, bu rakamlar, çok aşağıya düşmektedir.)

P 226 MK25 (9X19 MM)

4361,26$

P 226 ELITE STAINLESS (9X19 MM)

5225,80$

P 229 (9X19 MM)  

 3793,52$

P 229 TWO TONE (9X19 MM)

 4141,93$

P 229 ELITE STAINLESS (9X19 MM) 

5225,80$

P 229 ENHANCED ELITE (9X19 MM) 

4483,86$

P 250 COMPACT (9X19 MM)   

2451,60$

P 250 COMPACT DIAMOND PLATE (9x19)

2296,77$

SP 2022 (9X19 MM) 

2541,60$

SP 2022 BLACK DIAMOND PLATE (9X19)

2612,88$

1911 STAINLESS (45 ACP.) 

4251,60$

Devlet görevlileri için uygulanan özel kapsamda silah alım projesi fiyatları (yukarıda yazılı olan fiyatlara kıyasla ) standart sivil satış fiyatlarının dörtte biri oranına gerileyecektir. Bu koşullar kullanıcısına sunulan ele geçmez fırsatı, çok cazip hale getirmektedir. Bu fırsat kaçmaz, fark yaratın, farkınız Sig SAUER olsun, bu bir ayrıcalıktır.

Sıg-Sauer; Dünyanın bir çok ülkesinin devlet başkanlarının yakın korumaları, Amerikan deniz piyadeleri, özel operasyon birimlerinin en önde gelen tercihidir. Bu proje kapsamında ülkemizde de hali hazırda, bir çok devlet kurumu mensubuna silahlarımız teslim edilmiştir.
İNSAN HAYATINDA SİLAH BİR KEZ GEREKİR; “O” ANIN KEŞKESİ OLMAZ. HEDEF BERTARAF EDİLMELİDİR..

Özel Kapsam Alım Projesinde Tercih Edilen Modellerin Bazıları;

SP2022

Polimer gövdeli olarak bilinen tüm silahlar içerisinde en güvenilir ve güçlü olanıdır. SP 2022 hafifliği, güçlendirilmiş polimer gövdesi ve taktiksel amaçlı kullanımlar için dahili aksesuar yerleştirme ray (POİNTER, FENER GİBİ) sistemi ile sağlam ve güvenilir bir kullanım imkanı sunar. SP2022, SIG SAUER markası ile anılacak kadar iyi, güvenilir eşsiz polimer gövde teknolojisini geliştirmiş bir modeldir.
MKE Standart Satış Bedeli: 2.541$
(YAKLAŞIK PROJE TESLİM MALİYETİ BU RAKAMIN DÖRTTE BİR FİYATI CİVARINDA OLACAKTIR)
ŞU ANA KADAR BU MODEL, BU PROJE KAPSAMINDA KULLANICILRINA TESLİM EDİLMİŞTİR. TÜM DÜNYADA KULLANILAN BU MODELE, EN SON ÖRNEK OLARAK FRANSIZ GÜVENLİK BİRİMLERİ İÇİN 244.000 ADET TESLİM EDİLMİŞTİR.

sp2022

MODEL HAKKINDA DAHA FAZLA DETAY VE TEKNİK BİLGİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

 

P226
STAINLESS ELITE

Tüm dünyada en çok satan EFSANE tasarım olan P226 dizaynının estetik ile buluşmasıdır. SEÇENEK OLARAK; Komple çelik gövde, çelik gövde rengi ve özel tasarım gül ağacı kabzası ile göz alıcıdır. P226 modelinin gözdelerinden biridir. Bu modelin, siyah gövde seçeneği de tercih edilen modeller arasındadır. MKE Standart Satış Bedeli: 5.225$ (YAKLAŞIK PROJE TESLİM MALİYETİ BU RAKAMIN DÖRTTE BİR FİYATI CİVARINDA OLACAKTIR) ÖZEL OPERASYON BİRİMLERİNİN, YEGANE TERCİHİ, SAĞLAM VE TAKTİK SİLAHIDIR.

sp2022

MODEL HAKKINDA DAHA FAZLA DETAY VE TEKNİK BİLGİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

 

P226 X5 TACTICAL

P226 modelinin efsane X5 serisi. MasterShop özel silah bandında satılan bu model, meraklılarının iştahını kabartıyor. Tartışmasız Sig Sauer’in efsane modellerinden biri. Özellikle atış tutkunları ve müsabakaların en çok güvenilen modeli. Taktik kullanıcıların en çok ilgisini çeken modellerinden birisidir. MKE Standart Satışı Yok. BU ÜRÜN DAHA SİVİL PİYASAYA MKE ÜZERİNDEN SÜRÜLMEMİŞTİR. Meraklılarının şu ana kadar ancak  duvar posterlerinde görebildiği silah.

sp2022

MODEL HAKKINDA DAHA FAZLA DETAY VE TEKNİK BİLGİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

 

P226 MK25
US NAVY SEALs

ABD donanma komandoları ve bir çok farklı ülke Deniz Kuvvetleri resmi görev silahı. Üzerindeki çapa motifi, özel üretim teknikleri ve acımasız testlerden başarıyla çıktığının, bir nişanıdır. ABD Ordusunun en önemli tercihlerinden biri olan bu model,  sonunda Türkiye’de. Eşsiz ergonomisi, ele oturuşu ve geliştirilmiş atış keskinliği ve uzun ömürlüğü ile daima yanınızda ayırmayacağınız bir model. MKE Standart Satış Bedeli: 4.361$
(YAKLAŞIK PROJE TESLİM MALİYETİ BU RAKAMIN DÖRTTE BİR FİYATI CİVARINDA OLACAKTIR)

sp2022

MODEL HAKKINDA DAHA FAZLA DETAY VE TEKNİK BİLGİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

 

P226
ENHANCED ELITE

BAZEN MÜKEMMEL OLMAK YETMEZ, SIG Sauer tabancaları kutularından çıktıkları anda performansları ile kullanıcılar için kusursuz olsalar da, kimi  kullanıcılar daha fazlasını ister. P226 Modelinin Elit serisinin bir üyesidir. E2 tip mükemmel kavrama sağlayan tek parça kabzası, SIGLITE Gece Nişangahı ve “SRT Kısa Tetik Aralığı”,tetik sistemine sahiptir.
Dikkat; “ TÜM ŞARJÖRÜ BİR KAÇ SANİYEDE BOŞALTIR” Estetik ve saha yeteneği ile profesyonel kullanıcılar için çok çekici bir modeldir. MKE Standart Satışı Yok. MERAKLILARININ ANCAK  HAYALİNİ KURABİLDİĞİ SİLAH. Diğer ürünlerde olduğu gibi bu proje için özel fiyatla satışa sunulacaktır.

sp2022

MODEL HAKKINDA DAHA FAZLA DETAY VE TEKNİK BİLGİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

 

P229 TWO TONE

P229 Üklemizde ve dünyada pek çok elit birimin tercihidir, yine bir çok ülke VİP yakın korumalarının tercihidir. Ülkemizde de aynı pozisyonda ki koruma unsurları tarafından kullanılmaktadır.  Yüksek vuruş gücüne sahip elit bir modeldir .Gizli taşıma için ideal bir savunma silahıdır. Modern tasarımı ve ergonomik yapısı ile kullanıcıya bir ayrıcalık sunar. ABD’de federal ve yerel kurumların da tercihi olan, sağlam, güvenilir savunma silahıdır. 226 İLE KIYASLANDIĞINDA …. Gr. DAHA HAFİFTİR. Güven ve estetiğin buluştuğu P229 modelidir.  Mke sivil satış Bedeli: 4.141$
(YAKLAŞIK PROJE TESLİM MALİYETİ BU RAKAMIN DÖRTTE BİR FİYATI CİVARINDA OLACAKTIR)

sp2022

MODEL HAKKINDA DAHA FAZLA DETAY VE TEKNİK BİLGİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

 

Şu ana kadar, bu proje kapsamında teslim edilen ve üretimi takıben teslim edilecek kurumlardan bazıları;

  • Başbakanlık yakın koruma personelinin tamamına
  • Özel Harekar Daire Başkanlığı
  • Dış işleri bakanlığı
  • İDB
  • Türkiye geneli, Hakim ve savcılar
  • TBMM, Emniyet mensubu, koruma Personeli
  • Sayıştay
  • Başbakanlık Baş Müfettişliği

 

YENİ ÜRÜNLER

Dünya genelinde birçok sivil ve resmi kullanıcının hayranlık duyduğu efsane silah üreticisi Sig SAUER sektöre yön vermeye devam ediyor.
Yeni nesil 9mm otomatik tabanca MPX, Push Rod sistemine sahip yarı otomatik keskin nişancı tüfeği Sig716 DMR ve Push Rod sistemine sahip Sig516 modelleri için tıklayın